+48 696 481 842 biuro@entersoft.pl

Monitoring wideo IP

Budujemy systemy wideo IP w oparciu o rozwiązania Vivotek.

Systemy monitoringu wizyjnego umożliwiają stały nadzór nad sytuacją w firmie co w decydujący sposób poprawia bezpieczeństwo pomieszczeń, urządzeń oraz ludzi.
Proponowane przez nas projekty systemów monitoringu wideo IP są poprzedzane szczegółową analizą potrzeb i oczekiwań klienta.

Nieustanny rozwój technologii sprawia, że systemy wizyjne stają się coraz bardziej dokładne i precyzyjne w swoim działaniu.

Monitoring wizyjny IP to cyfrowy system nadzoru wideo, który pozwala monitorować obiekty oraz rejestrować obrazy z kamer przez sieć komputerową typu LAN/Internet.
Funkcjonalność i elastyczność tego typu rozwiązań sprawia, że mogą być wykorzystywane w nieograniczonej liczbie zastosowań, począwszy od małych sklepów, a skończywszy na obiektach przemysłowych.

Zdalny dostęp daje możliwość połączenia do systemu monitoringu z zewnętrznych sieci informatycznych i podgląd pracy w firmie z dowolnego miejsca.

Inteligentna analiza obrazu pozwala precyzyjnie wykrywać zdarzenia, obrazować procesy i reagować na zagrożenia.
VivoQuickView to stworzone przez nas oprogramowanie analityki obrazu dedykowane dla kamer Vivotek.
Wobec zapotrzebowania rynkowego, gdzie przy różnego rodzaju projektach spotykaliśmy się z barierami w postaci braku niektórych funkcjonalności powstał pomysł stworzenia własnego oprogramowania, dzięki któremu jesteśmy w stanie zbudować system, który sprosta najbardziej wymagającym projektom i potrzebom klientów.
Funkcjonalność analityki obrazu daje możliwość dostosowania systemu monitoringu do potrzeb firmy oraz integracji nagrywanych obrazów z systemami kontroli, sprzedaży, itp.

Przykładowe funkcje analityki wykorzystywane w systemach monitoringu:

  • odczytywanie tablic rejestracyjnych i kontrola dostępu
  • liczenie osób, obiektów oraz analiza natężenia ruchu
  • rejestracja przejazdów powiązana z kontrolą zasadności pobytu pojazdu na danym terenie

Więcej o VivoQuickView…

Współpracujemy z największymi dostawcami rozwiązań wizyjnych, dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich najnowszych technologii oraz aktualnie dostępnych produktów.
Dobierzemy i zainstalujemy odpowiedni dla Państwa sprzęt, który zapewni nieprzerwane nagrywanie obrazu niezależnie od miejsca, warunków atmosferycznych, natężenia światła.

Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, doradzimy w kwestiach technicznych, zaprojektujemy i wycenimy przykładowe instalacje.
Zapraszamy do kontaktu.